Vitajte na stránke Turbotuning.sk

manufactured by freaky mechanics

Ponúkame Vám tuning vozidiel šitý na mieru, podľa Vašich individuálnych požiadaviek, predovšetkým pre vozidlá skupiny AUDI a VW, prestavbu podľa Vašej obľúbenej výkonnostnej zostavy. Sme nadšení, ak sa počas našej práce stretneme s novými vozidlami, ktoré sú adaptované na modernú a stabilnú technickú konštrukciu, ak môžeme pracovať na motoroch a všetkých potrebných konštrukčných prvkoch ako brzdový systém, riešenia spojky modifikáciou prevodovky, rekonštrukcia hlavy motora a veľa ďalších.

Motory ako napríklad 1.8T 20V (až do 600 koní a viac) 2.7T, 2.5TFSI, 2226cm až do 700 koní a viac, mnoho 6-, 8- a 12-valcových motorov s turbo vylepšením. Ak máte zaujímavé vozidlo, na ktorom by sa dalo pracovať alebo špeciálnu predstavu, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi sa postaráme dokonca aj o renováciu Vášho vozidla. Je no naša vášeň.

Náhradné diely a výkonnostné komponenty

Taktiež si u nás môžete zaobstarať špeciálne náhradné diely a doplnky pre motoristický šport, prosíme Vás pošlite nám Vašu požiadavku na kontaktnom formulári. Náš online webshop s vybranými položkami Vám bude čoskoro dostupný. Všetky súčiastky, ktoré ponúkame sú OEM, t. zn. pochádzajú od pôvodných výrobcov príslušenstva od renomovaných spoločností ako SACHS, BREMBO, GARRETT a veľa ďalších značiek. Športové brzdové systémy, športové výfukové systémy s alebo bez E verifikácie, turbodúchadlá a turbodúchadlové súpravy.

Kontaktujte nás!

Máte zaujímavý projekt pre tuning? Tak nás kontaktujte!

Turbotuning.sk
Veĺká Gúta
SK-94603 Kolárovo